Ми - кейтерінгова компанія
«Радуга»

Наша компанія організовує виїзне ресторанне обслуговування в Дніпрі та регіоні. Десятирічний досвід організації виїзних банкетів та фуршетів дозволяє нам впевнено дотримуватися найвищих стандартів послуги.

Завдяки перевіреним постачальникам, високій майстерності наших кулінарів та власній професійній кулінарній базі нам успішно вдається організація свят і виїзні банкети та фуршети за участю більш ніж 800 осіб одночасно.

корпоративні події

весілля

Пікнік та гриль

Супровід конференцій

Дні народження

Здорове харчування

Здорове харчування в Дніпрі

Наша компанія надає послугу виїзний ресторан здорового харчування. Виїзне обслуговування банкетів з продуктами *ЕКО рівня та крафтовими кулінарними делікатесами.

Неможливо забути смак:

  • авторського хліба
  • духмяної брускети, дбайливо виготовлених нашими пекарями,
  • крафтових молочно-сирних і ковбасних делікатесів,
  • розкішні ягідні галявини і салати з сезонних овочів та зелені

Пікнік та гриль-меню

Організація виїзного банкету на свіжому повітрі.

Виїзний фуршет на свіжому повітрі – найкращий формат у теплий період року. Меблі для розміщення, дорогий посуд, мангали та відчуття комфорту. Повний супровід події, вирішення питань з розміщення та обслуговування. Обслуговування банкету на виїзді за допомогою ПІКНІК МЕНЮ

Корпоративні події

Корпоративи, кава-паузи та виїзне обслуговування банкетів та фуршетів в Дніпрі.

Замовити виїзний банкет чи фуршет до корпоративної події, замовити корпоративний обід чи кава-паузу. Ви завжди можете впевнено передати нам обов’язки та клопоти з організації виїзного ресторану, аби кожен гість зміг розслабитись та відпочити.

Весільний кейтерінг

Професійна організація весільного банкету чи фуршету. Вишуканий стіл, елегантне обслуговування, смак та гармонія. Замовити весільний банкет за Вашим смаком та бюджетом досить просто, зателефонуйте.

Дні народження та особисті події

Замовити виїзний банкет до Вашого дня народження чи родинного свята

Замовити банкет додому інколи буває зручніше, ніж збирати друзів чи гостей в ресторані, адже Ви на своїй території. Ми маємо значний досвід обслуговування банкетів на виїзді. Найкращі страви за Вашим смаком, дорогий посуд та висококласне обслуговування досвідчених офіціантів.

Супровід конференцій, фестивалів та соціально культурних подій

Послуга кейтерінгу для значних подій, виїзний ресторан для великої кількості гостей.

Організація свят з великою кількістю учасників потребує особливо ретельної підготовки, адже виїзне обслуговування банкетів та фуршетів такого масштабу – це завжди велика відповідальність перед Клієнтом. 

Наш досвід організації банкетів та фуршетів з обслуговуванням більш ніж 800 відвідувачів одночасно дозволяє впевнено взяти на себе турботи Клієнта, а значний склад меблів, посуду та текстилю надає змогу врахувати будьякі несподіванки. 

Напишіть нам

Наша репутація і досвід дозволяють Вам бачити в нас надійних партнерів.