Виїзний банкет – вдале рішення для проведення весілля, Дня народження, корпоративу чи іншого торжества. У той же час, щоб провести такий захід на високому рівні, кейтерінгова компанія повинна врахувати всі нюанси. У цьому питанні дрібниць не буває!

Смачні страви – важлива, але не єдина умова для того, щоб виїзний банкет пройшов на високому рівні. Не менше значення мають красиво (але не кричущо!) оформлені меблі, якість обслуговування і уважність офіціантів, предмети сервірування столу, наявність необхідного обладнання. Тільки злагоджена робота всієї команди кейтерінгової компанії може зробити Ваше свято дійсно шикарним!

Кейтерінгова компанія «Радуга», що має величезний досвід організації та проведення виїзних банкетів в Дніпрі, готова задовольнити запити найвимогливіших замовників в форматі виїзного ресторану і подарувати дійсно райдужний святковий настрій!

Кейтерінгова компанія «Радуга» із задоволенням та ентузіазмом організує виїзний банкет і позбавить Вас усіх турбот! Неважливо, до якого місця занесе Вас фантазія – від заміського будинку, звичного офісу – до орендованого приміщення або галявини в лісі, будьте впевнені – на Вас чекають смачні оригінальні страви, шикарне оформлення і сервірування столу, висококласне обслуговування. Розкішну організацію виїзного банкету Ваші гості будуть обговорювати ще довго після закінчення торжества!

Досвідчені кухарі нашого виїзного ресторану готують тільки з найсвіжіших продуктів і, повірте, таку безліч страв запропонують далеко не в будь-якому ресторані! Банкетні страви будуть доставлені на місце проведення свята точно у вказаний термін, а люб’язні офіціанти нададуть торжеству особливого шику. Гармонія смаку і кольору – кредо нашої кейтерингової компанії «Радуга»!

Звернувшись до нас, Ви знайдете професійного і надійного партнера, який допоможе організувати найкраще і найсмачніше свято!

Напишіть нам

Наша репутація і досвід дозволяють Вам бачити в нас надійних партнерів.