Виїзний фуршет – одна з найпопулярніших послуг в кейтерінгу. Безумовний плюс такого формату заходу – учасники самі вибирають страви на фуршетних лініях або окремо розташованих столах, вільно пересуваються і комфортно спілкуються, заводять нові знайомства.

Фуршети на виїзді – мабуть, найзручніший формат з вільною формою проведення.

Подібні фуршети можуть проводитися на будь-яких майданчиках – як вдома і в офісах, так і в спеціально обладнаних конференц-залах, виставкових центрах або лофтах. Безумовний хіт – фуршети на природі.

Виїзний фуршет – це можливість якісно організувати частування гостей (при будь-якій кількості учасників) в межах оптимального бюджету. Щоб провести фуршет на виїзді, потрібна відносно невелика площа, адже немає необхідності розставляти столи і стільці для прийому їжі.

Фуршет – важлива частина багатьох заходів (конференцій, виставок, офіційних прийомів). Тому від якості його підготовки безпосередньо залежить репутація компанії-організатора заходу – чи будуть Ваші гості довгий час згадувати шикарний фуршет або сміючись обговорювати невдало проведений захід.

Найкраще рішення – залучити професійну компанію для організації ресторану на виїзді. У цьому готові допомогти ми – кейтерінгова компанія «Радуга». Великий досвід дозволяє нам гарантувати бездоганно якісну організацію фуршетів будь-якого масштабу, в будь-локації, для будь-якої кількості гостей.

Візитна картка нашої компанії – райдужне поєднання смаку, висококласного обслуговування і яскравих емоцій. Гарантуємо – виїзний фуршет, організований кейтерінговою компанією «Радуга», запам’ятається Вашим гостям надовго!

Напишіть нам

Наша репутація і досвід дозволяють Вам бачити в нас надійних партнерів.