Організація корпоративних подій у форматі виїзного банкету, фуршету, забезпечення кава-пауз – це завжди дуже серйозний захід, як правило, на велику кількість учасників.

Компанія, яка дбає про комфортний відпочинок своїх співробітників, клієнтів і партнерів, обов’язково звернеться до професіоналів для проведення виїзних фуршетів та інших корпоративних заходів.

Ми, кейтерингова компанія «Радуга», готові прийняти будь-який виклик і задовольнити навіть найвимогливіших замовників.

Нам під силу організація будь-якої корпоративної події – виїзний ресторан для учасників мотузкового тренінгу в лісі, забезпечення обідами конференції на 500+ учасників, кава-пауза на невеликому семінарі, виїзний пікнік або урочиста гала-вечеря для важливих партнерів.

Корпоративні події
Корпоративні події

Погодьтеся, якісно організувати такі заходи силами співробітників просто неможливо. 10-річний досвід у кейтерингу дозволяє з упевненістю стверджувати, що ми цьому – одні з найкращих!

Ми розуміємо, як важливо дотриматися формату заходу і підтримати імідж компанії, адже такі заходи – лакмусовий папірець, сигнал для потенційних партнерів, показник статусності компанії.

Знайти вдалу локацію, гармонійно скласти меню в межах обумовленого бюджету, приготувати і вчасно подати страви ще гарячими, гарно сервірувати столи, обслужити гостей ненав’язливо, але мегапрофесійно – обіцяють багато, а ми робимо, і робимо це добре! Нам довіряють організацію виїзних заходів, банкетів, фуршетів, кава-пауз як великі корпорації і державні установи, так і невеликі приватні підприємства.

Індивідуальний підхід при обслуговуванні корпоративних заходів, гнучкість і клієнтоорієнтованість для нас – не порожні слова, а реальні принципи роботи із замовниками.

Зверніться до кейтерингової компанії «Радуга» для організації виїзного фуршету, банкету або будь-якого іншого корпоративного заходу – і ми з повною віддачою реалізуємо ваш проект, чітко впишемося у формат, бюджет і терміни!

Напишіть нам

Наша репутація і досвід дозволяють Вам бачити в нас надійних партнерів.