Весілля – одна з найголовніших подій в житті. Щоб весілля було яскравим, щасливим, насправді гарним і запам’яталося на все життя, запросіть для організації весільного банкету професіоналів!

Зняти ресторан – це банально, так роблять майже всі, а ось виїзне торжество в гарному місці стане дійсно незабутньою подією!

Замовити весільний банкет набагато простіше, ніж самому займатися цим питанням.

Які переваги у залучення кейтерингової компанії до організації свята?

Якщо торжество виїзне, у молодят та їх батьків є турботи важливіші, ніж закупівля свіжих продуктів, пошук меблів і посуду, оформлення місця церемонії та банкету і т.п. У найважливіший день молодята та їхні близькі повинні бути красивими, щасливими і, звичайно, не забивати собі голову ніякими господарськими питаннями.

Кейтерингова компанія відповідає за кожен нюанс весільного банкету своєю репутацією, а значить – гарантує, що торжество пройде на найвищому рівні.

І, як це не дивно, витрати на самостійну організацію весільного банкету можуть виявитися вищими, ніж у випадку залучення кейтерингової компанії. Адже команда, яка професійно займається кейтерингом, має виходи на оптових постачальників найсвіжіших продуктів, може точно розрахувати обсяг страв на кожного гостя (а значить, не буде закуплена зайва провізія), має в своєму розпорядженні арсенал красивого посуду, меблів, елементів декору, здатна залучити яскравих ведучих на потрібні вам дати і на найкращих умовах.

Кейтерінгова компанія «Радуга» має 10 років досвіду в організації весільних банкетів. Ми з великим ентузіазмом беремося за організацію виїзного торжества навіть на величезну компанію з більш ніж сотнею гостей – і робимо це на «відмінно»! Наше кредо – клієнтоорієнтованість, ми йдемо назустріч будь-яким побажанням клієнта щодо кухні, сервірування, оформлення і у всіх деталях, з яких складається Ваше ідеальне захід!

Нехай Ваше сімейне життя буде райдужним, а «Радуга» забезпечить її яскравий початок у вигляді крутого весільного банкету, який надовго запам’ятається молодятам і всім гостям свята!

Напишіть нам

Наша репутація і досвід дозволяють Вам бачити в нас надійних партнерів.