Здорове харчування давно перестало бути чимось незвичайним. Сьогодні багато людей різного віку переходять на правильне харчування для здоров’я та довголіття.

Але, якщо на своїй території набагато простіше забезпечити себе якісними і корисними продуктами, що робити прихильникам здорового способу життя при проведенні виїзних урочистостей – банкетів, фуршетів, корпоративних заходів? Адже відсвяткувати торжество хочеться комфортно, з користю для душі і тіла.

Зверніться до кейтерингової компанії «Радуга», яка стежить за сучасними тенденціями в харчуванні та має в своєму розпорядженні штат висококласних кухарів.

Наша команда організує виїзний ресторан здорового харчування, складе меню страв і напоїв згідно ваших вподобань, забезпечивши бездоганний сервіс та обслуговування.

Випічка власного виробництва, вишукані м’ясні та рибні страви, крафтові сири, молочні та ковбасні вироби від кращих постачальників, свіжі овочі, фрукти, зелень, корисні напої – ми здатні задовольнити будь-які побажання замовника.

Замовити послуги виїзного ресторану здорового харчування дуже просто – зателефонуйте або напишіть нам, озвучте свої побажання, і ми складемо меню виходячи з ваших уподобань і бюджету. Ніякого «гастрономічного сміття» – тільки корисні страви зі свіжих продуктів!

Кейтерингова компанія «Радуга» гарантує висококласне обслуговування банкету, фуршету, пікніка – як на вашій території, так і в форматі виїзного ресторану здорового харчування на будь-якій локації.

Ваша турбота – лише запросити гостей і насолоджуватися святом, а ми візьмемо на себе все інше!

Ваші гості, безсумнівно, залишаться задоволені не тільки якістю нашої кухні, але і подачею страв. Гарне оформлення і бездоганний сервіс – наше кредо. Дорогий посуд, елегантний декор, висококласні офіціанти – все це вкупі зі смачними і корисними стравами подарує вам райдужний настрій!

Напишіть нам

Наша репутація і досвід дозволяють Вам бачити в нас надійних партнерів.